O kancelarii

W dzisiejszych czasach specjalizacja jest koniecznością, a także gwarancją wysokiego poziomu świadczonych usług, dlatego w CC Law zajmujemy się przede wszystkim obsługą przedsiębiorstw oraz osób fizycznych, które prowadzą działalność gospodarczą, lub są aktualnymi albo byłymi wspólnikami w spółkach.  Zapewniamy profesjonalne wsparcie na każdym etapie funkcjonowania biznesu – od doradztwa w zakresie wyboru optymalnej formy prowadzenia działalności, poprzez obsługę podczas bieżącego funkcjonowania podmiotu, aż po jego ewentualną likwidację. W ramach obsługi codziennej działalności uczestników obrotu gospodarczego w szczególności wspieramy klientów w sporządzaniu i negocjowaniu umów i pomagamy rozwiązywać różnorodne problemy prawne, z którymi spotykają się przedsiębiorcy Posiadamy również bogate doświadczenie w prowadzeniu sporów gospodarczych – w dotychczasowej praktyce przeprowadziliśmy ich kilkaset.

Przy realizowaniu zleceń klientów priorytetem jest dla nas pełne zadowolenie ze strony naszych zleceniodawców. Uzyskujemy to dzięki zapewnianiu kompleksowych usług doradczych oraz wskazywaniu najlepszych rozwiązań dla zabezpieczenia różnorodnych przedsięwzięć gospodarczych naszych klientów. Nie tylko realizujemy zalecenia klientów, ale także wnosimy wartość dodaną doich działalności, wskazując rozwiązania, które dla naszych mocodawców są najbardziej korzystne.

Jeśli mają Państwo pytania do naszych prawników — zapraszamy na spotkanie do jednego z naszych biur: w Warszawie lub w Poznaniu. Możemy spotkać się w Państwa siedzibie.Założycielami oraz wspólnikami naszej kancelarii są:

Radca Prawny / Partner w Kancelarii Witold Chmarzyński – otwarty na nowoczesne rozwiązania specjalista, czujący rzeczywiste potrzeby klientów. W swoich działaniach zawsze dąży do jak najkorzystniejszego wyniku dla osoby reprezentowanej, zapewniając kompleksową pomoc na każdym etapie sprawy.

Specjalizuje się m.in. w obsłudze spółek,  procesów inwestycyjnych, a także posiada bogate doświadczenie we wszelkich aspektach prawnych związanych z nieruchomościami. O jego bogatym doświadczeniu świadczą liczne sukcesy związane między innymi z przekształcaniem spółek i działalności gospodarczych, transakcji fuzji i przejęć, bieżącej obsługi firmy oraz wsparcia merytorycznego dla właścicieli biznesu.

Jest autorem licznych publikacji z dziedziny nieruchomości oraz spółek, w tym m.in. współautorem monografii Komandytowa w pytaniach i odpowiedziach.

Jego pasją (prywatną jak i zawodową) jest elektromobilność – jest ekspertem prawnym śledzącym zmieniające się prawo w tej branży, prelegentem na licznych konferencjach poświęconych tematyce prawnej elektromobilności, w tym m.in. na ElectricVehicle and Infrastructure MeetingCentral Europe, 2016, October 19-21, a także ElectricVehicle and Infrastructure Meeting,– 2017 Kyiv, March 29-31, gdzie był ekspertem prawnym w zakresie polskich regulacji prawnych w dziedzinie elektromobilności.

 

Adwokat / Partner w Kancelarii Emil Cieślikowski – doskonale rozumiejący potrzeby klientów specjalista z blisko czternastoletnim doświadczeniem w obsłudze podmiotów gospodarczych, a także osób fizycznych.

Zajmuje się przede wszystkim reprezentowaniem klientów przed sądami powszechnymi, administracyjnymi, arbitrażowymi i Sądem Najwyższym. Brał udział w kilkuset postępowaniach jako pełnomocnik podmiotów gospodarczych, między innymi z branży nieruchomościowej, motoryzacyjnej, spożywczej, wydawniczej, przetwórczej i usługowej.

Największe doświadczenie posiada w prowadzeniu negocjacji i sporów związanych z najmami powierzchni handlowych, magazynowych i biurowych. Wspomaga klientów także na etapie przedsądowego rozwiązywania sporów oraz w mediacjach.

Doświadczenie zdobywał przez kilkanaście lat współpracując z renomowaną kancelarią prawną, która od wielu lat plasuje się w pierwszej dziesiątce rankingu kancelarii prawnych dziennika Rzeczpospolita.

 

 

 

 

Aplikant adwokacki w Kancelarii Piotr Szwarc – prawnik, którego przedmiotem zainteresowań są inwestycje infrastrukturalne, nieruchomości i energetyka, w szczególności odnawialne źródła energii. Doradzał klientom z branży elektroenergetycznej oraz gazowniczej. Ze szczególnym zainteresowaniem śledzi wzrost rynku niskoemisyjnych technologii i towarzyszące mu uregulowania prawne.

Zaangażowany w rozwój OZE w Polsce. Wspiera klientów w postępowaniach sądowych oraz postępowaniach przed organami administracji publicznej, w tym przed Prezesem Urzędu Regulacji Energetyki. Bierze także udział w negocjacjach z przedsiębiorstwami pełniącymi funkcję operatorów systemów elektroenergetycznych.

Doświadczenie zdobywał pracując w kancelariach prawnych oraz organach administracji państwowej, w tym Ministerstwie Infrastruktury oraz Urzędzie Regulacji Energetyki. Mówiący biegle w języku hiszpańskim i otwarty na współpracę z hiszpańskojęzycznymi klientami.